Witaj w MELVER!

Firma specjalizuje się w sprzedaży elektronarzędzi do obróbki metalu oraz betonu. 

Narzędzia jakie oferujemy wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidność i wytrzymałość. Współpraca z wiodącymi producentami daje pewność sprzedawania wyłącznie produktów wysokiej jakości, posiadających wszelkie atesty i cieszących się uznaniem na całym świecie.

Melver jest zespołem, który postawił sobie wysoko poprzeczkę. Stawiamy na profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb Klienta. Na tych filarach opieramy działanie naszej firmy.Staramy się być profesjonalnym doradcą Klienta i wspierać go w wyborze najlepszych rozwiązań.

Prowadzimy stałą sprzedaż narzędzi na terenie całego kraju oraz UE. Posiadamy własny magazyn oferowanych narzędzi i urządzeń. Terminowa i szybka wysyłka to nasz priorytet w dążeniu do jak najbardziej efektywnej oraz kompleksowej obsługi naszych Klientów.

Cały czas rozszerzamy naszą ofertę handlową starając się zapewnić optymalną obsługę naszych odbiorców. W stałej ofercie posiadamy narzędzia do obróbki metalu i narzędzia do obróbki betonu oraz wiele innych akcesoriów.

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Bytomiu. W sklepie stacjonarnym - towar dostępny jest zwykle od "ręki". Na miejscu możesz sprawdzić i ocenić narzędzia.

Gwarantujmy także pełną opiekę posprzedażową w ramach prowadzonego serwisu. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych do naszych urządzeń.

Nie wiesz, który produkt MELVER jest najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb? Skorzystaj z podpowiedzi naszego przyjaznego i fachowego doradztwa. 

Produkt dodany do porównania.